فناوری اطلاعات آرمان > بانک اطلاعات مشاغل کرج

بانک اطلاعات تجاری شهر کرج در قالب پایگاه اینترنتی کرج تبلیغ در سال 90 آغاز به کار کرد. 
هدف از ایجاد این پایگاه ، دسترسی بازدید کنندگان کرج به یک بانک جامع اطلاعاتی از فروشگاه ها و مراکز تجاری شهر کرج می باشد . 
وب سایت کرج تبلیغ به عنوان یک سایت پر مخاطب و محبوب، مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما می باشد. صفحات وبسایت کرج تبلیغ روزانه چندین هزار بار بازدید می شوند، بانک اطلاعات تجاری شهر کرج بنا به آمار گوگل همواره جزو برترین وب سایت های پر بازدید کرج و ایران قرار داشته است. 

تبلیغات : 
در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف ‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و ... اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌ کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

تبلیغات اینترنتی
در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه ‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود. 

مزایای عضویت در کرج تبلیغ : 
1 : اختصاص یک آدرس اختصاصی به فروشگاه شما : karajtabliq.ir/Shopname 
2 : اختصاص یک کنترل پنل اختصاصی به شما جهت ویرایش اطلاعات (لوگو , تصاویر , متون ,  لیست محصولات) 
3 : قرار گرفتن فروشگاه شما در نتایج اول موتور جستجوی گوگل  توسط تیم ما
4 : امکان قرار دادن متن جهت معرفی سابقه و فعالیت فروشگاه 
5 : امکان قرار دادن تا 20 تصویر از فضای داخلی و خارجی فروشگاه
6 : امکان معرفی محصولات و قیمت آنها
7 : تعریف کلمات کلیدی توسط تیم کرج تبلیغ که باعث جذب بیشتر مشتریان واقعی شما از طریق موتورهای جستجو میشود 

مشاوره رایگان تبلیغات اینترنتی : 34442069-026

بانک اطلاعات مشاغل کرج بانک اطلاعات شهری کرج کرج تبلیغ تبلیغات آنلاین کرج بانک مشاغل کرج