فناوری اطلاعات آرمان > طراحی وبسایت واکنشگرا

واحد طراحی وب شرکت آرمان با بیش از 10 سال سابقه در طراحی وب سایت ها و پورتال های اطلاع‌رسانی مجری پروژه‌های بزرگی بوده است. (برای مشاهده پروژه‌های انجام شده به بخش نمونه کارها  مراجعه کنید. )

از جمله راه حل‌های شرکت آرمان در طراحی سایت و راه‌اندازی پورتال ها، راه حل مبتنی بر نرم‌افزار آرمان CMS (سامانه مدیریت وبسایت) است.

آرمان CMS با بهره مندی از سالها تجربه در ساخت، نگهداری و پشتیبانی، به عنوان نرم‌افزار کنترل محتوا طراحی و تولید شده است و در نگهداری بسیاری از وب سایت ها و پورتال ها مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از نقاط قوت آرمان CMS در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار، این است که تولید و توسعه این نرم‌افزار از A تا Z در شرکت آرمان صورت گرفته است و فارسی شده نرم‌افزارهای آماده خارجی نمی‌باشد، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته‌های اکثر مشتریان می‌باشد) را ندارد و می‌تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

طراحی سایت شامل مراحل زیر می‌باشد :

1) نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار آرمان :

مطابق ماژولها و امکانات سفارش داده شده ، نرم‌افزار آرمان CMS بروی هاست اختصاص داده شده نصب و اطلاعات پنل مدیریت آرمان CMS برای مشتری ارسال می‌گردد.
توجه : امکان نصب نرم‌افزار آرمان CMS بروی سرورهای شرکت‌های دیگر خدمات هاستینگ داخلی و خارجی امکان پذیر می‌باشد، فقط می‌بایست هاست ویندوز در نظر گرفته شود.

2) نصب طرح گرافیکی نهایی بر روی وب سایت:

در مرحله طراحی گرافیک وبسایت ، کلیه استانداردهای وب رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوتهای موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد.

3) بررسی نهایی و تحویل وب سایت:

در نهایت اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می‌شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می‌گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین ، کار طراحی و راه‌اندازی به پایان می‌رسد.

4) آموزش نحوه استفاده از وب سایت:

پس از اتمام و تحویل پروژه،جلسه آموزش راهبری نرم‌افزار آرمان CMS با نماینده (نمایندگان) مشتری برگزار خواهد گردید. 

 

 

نحوه کار وب سایت :ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت آرمان CMS فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم‌افزار مدیریت‌ محتوای آرمان CMS طراحی و پیاده سازی می‌گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است.
مجوز دسترسی به سامانه مدیریت‌ محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می‌تواند از دسترسی به مدیریت‌ محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه‌های خود صرفه جویی نماید.

مشاوره رایگان : 34442069-026

طراحی وبسایت واکنشگرا طراحی سایت کرج طراحی وب کرج طراحی سایت داینامیک کرج